Dr. Stöcker

Logo

Autokosmetika Dr.Stöcker

+420 602 507 207

Kategorie: Čištění hal a produkty pro čistírny odpadních vod

Čištění hal a mycích linek

Svým zákazníkům prodáváte čistotu a péči, takže dobře udržovaná mycí linka je obzvláště důležitá. Pro každou oblast použití a každý typ nečistot existují kyselé nebo zásadité čisticí prostředky pro čištění hal a mycích linek. S těmito prostředky snadno odstraníte usazeniny vodního kamene nebo mastné hrubé nečistoty z dlaždic, vrat, okenních ploch, podlah a především z mycích linek. Stejně jako u vozidla by se vyčištěné povrchy měly následně zakonzervovat vhodnými ošetřujícími prostředky. Tím se prodlužuje životnost mycích linek a oddaluje opětovné znečištění povrchů.

Tip Dr. Stöcker: Nepodceňujte ztrátu obratu způsobenou zanedbaným vzhledem haly a mycí linky. I zde je pro vás důležitým faktorem úspěchu čistota. K udržení hodnoty mycí linky rozhodujícím způsobem přispívá také pravidelná a všestranná údržba. Dr. Stöcker nabízí cenově výhodný kompletní produktovou řadu pro profesionální čištění vašich mycích linek.

Výhody s Dr. Stöcker

  • Správný čisticí prostředek pro každý typ znečištění, kyselý i zásaditý.
  • Cenově výhodné čisticí prostředky
  • Všechny výrobky jsou při správném používání zdravotně nezávadné.
  • Zaručená shoda s limity pro odpadní vody při použití v souladu s předpisy.

Čistírny odpadních vod jsou důležité pro životní prostředí a také pro vaši rentabilitu mytí

Neustále se zpřísňující předpisy v oblasti životního prostředí a rostoucí náklady na pitnou a odpadní vodu činí efektivní úpravu recyklované vody nezbytnou. Čistírny odpadních vod umožňující používat recyklovanou vodu jsou již běžnou součástí mycích linek.  Při mechanických procesech čištění se nečistoty flokulují nebo srážejí pomocí vhodných přísad. Po usazení je lze snadno odstranit filtrací nebo po vznášení drobných vzduchových bublinek následným odpěněním. Dezinfekční prostředky zabraňují tvorbě hniloby a zápachu.

Tip Dr. Stöcker: Náročnost čištění odpadních vod lze výrazně snížit. Čím lépe vaše zařízení využívá vhodné prostředky pro mytí, tím méně znečišťují vodu.

Výhody s Dr. Stöcker

  • Vysoce účinné produkty
  • Nejmodernější technologie
  • Polymery ve flokulantech Dr. Stöcker tvoří větší vločky s vyšší schopností vázat nečistoty.