Dr. Stöcker

Logo

Autokosmetika Dr.Stöcker

+420 602 507 207

Kategorie: Aqualife

AQUALIFE – to je to, co vaše recyklovaná voda potřebuje!

Ať už chcete ušetřit a zaměřit se na efektivitu,  nebo hledáte větší udržitelnost,  nebo prostě chcete příjemnou vůni v systému recyklované  vody – AQUALIFE je dokonalým řešením, pokud jde o zlepšení kvality vaší recyklované vody, a to ve všech ohledech.

A takto to funguje:

AQUALIFE se jednoduše přidává do systému používané vody, a vy si můžete zvolit  jakým způsobem se to provede. Buď prostřednictvím produktů aktivní pěna AQUALIFE, šamponu  AQUALIFE, sušícího vosku AQUALIFE, konzervačního vosku AQUALIFE z produktové   řady Dr. Stöcker AQUALIFE, které se běžně používají při kartáčovém mytí v mycí lince, nebo prostřednictvím speciálního produktu HydroPro AQUALIFE s přídavným čerpadlem.

Všechny produkty, které se dostanou do recyklované vody, podporují biologický cyklus díky technologii HydroPro a fungují jako koncentrovaná výživa pro mikroorganismy. Na jedné straně se tím snižuje zákal a voda zůstává čistá, na druhé straně se snižuje obsah železa a chemická spotřeba kyslíku.

Výsledek: vyšší kvalita, efektivita a udržitelnost

Se systémem AQUALIFE získáte skutečnou přidanou hodnotu. Protože nyní můžete používat užitkovou vodu mnohem déle – což šetří čerstvou vodu. Navíc také mizí nepříjemné pachy, a co víc,  při použití speciální parfémované aktivní pěny AQUALIFE se hala mycí linky příjemně provoní.  Mějte na paměti, že recyklovaná voda je při běžném provozu neustále vystavena organickému a anorganickému znečištění, které může být v případě nedostatečné úpravy vody také být velmi škodlivé. AQUALIFE znamená, že se do mycího procesu dostane méně nečistot, takže jsou všechny součásti systému chráněny.

Důležité: Hmatatelné výsledky jsou viditelné již přibližně po třech týdnech použití AQUALIFE!