Dr. Stöcker

Logo

Autokosmetika Dr.Stöcker

+420 602 507 207

Kategorie: Předmytí

Předmytí – základ pro nejlepší výsledky mytí vozidel

Ruční předmytí je základem každého špičkového výsledku mytí.

Pryskyřice, dehet, ptačí trus a zbytky hmyzu se rozpustí a mycí linka je pak snadno odstraní. Speciální problémy s čištěním vozidla vyplývající z tvaru vozidla nebo stavu laku lze rovněž zmírnit předmytím.

Tip Dr. Stöcker: Prostředky pro předmytí vozidel s vysokou hodnotou pH (>10), např. Aktiv-Vorreiniger forte, jsou nejúčinnější při profesionálním použití. Ujistěte se, že jsou prostředky pro předmytí na vozidla rovnoměrně nanášena odspodu nahoru. Rychlé a důkladné předmytí se vždy vyplatí, ale zejména u pěnových nebo textilních kartáčů je doporučeno používat chemické předmytí pro každé mytí.  Pokud zákazník provádí předmytí provádí sám, např. pomocí samoobslužného nanášení chemie pro předmytí nebo v samoobslužných boxech, doporučuje se používat moderní čisticí prostředky s hodnotou pH max. 10. Dr. Stöcker Insektenlöser Spezial nebo Aktiv-Vorreiniger Plus, které mají tuto hodnotu nízkou, nezpůsobují žádné škody na vozidle ani při sušení (testováno a certifikováno v laboratoři Forschungsinstitut für Pigmente und Lacke e.V., Stuttgart).

Výhody s Dr. Stöcker

Velmi rychle a účinné chemické předmytí vozidel

Lepší výsledky mytí vozidel u všech typů mycích linek, zejména u mycích linek s alternativními pěnovými nebo textilními kartáči.

Ochrana laku díky odstranění hrubých nečistot

Cenově úsporný díky vysoké účinnosti

Vysoce koncentrovaný, zabírá méně místa a snižuje množství obalového odpadu

Povrchově aktivní látky jsou biologicky odbouratelné a splňují požadavky nařízení ES 648/2004 o detergentech.

Zaručená shoda s limity pro odpadní vody při použití v souladu s předpisy.